Karrier

KAJAK.HU KFT. ÚJ CSAPATTAGOT KERES

Cégünk közel két évtizede piacvezetőként van jelen a kajak-kenu sportszer kereskedelmi piacon. Együtt dolgozunk a kajak-kenus egyesületekkel, versenyzőkkel, illetve az utóbbi években már a vizes sportok iránt érdeklődő amatőrök is minket választanak, így a versenyszférán kívül az amatőr vizes sportok piacán is dinamikusan fejlődünk, hazai és nemzetközi szinten is.
Bővülésünk és fejlődési lehetőségeink miatt keresünk munkatársat.

1 fő Tartalomfelelős, webshop kezelő

Feladatok:

  • A Kajak.hu social media platformjai tartalommal történő ellátása
  • Facebook felület kezelése, tartalommal történő ellátása
  • A Kajak.hu kezelésében lévő Facebook csoportok tartalommal történő ellátása
  • Instagram felület kezelése, tartalommal történő ellátása
  • Kajak.hu TV Youtube csatornájának tartalommal történő ellátása
  • Offline marketing anyagok tartalmának tervezése vevők és értékesítő munkatársak részére
  • Kajak.hu webshop felületének kezelése, termékek releváns tartalmakkal történő ellátása (képek, videók, leírások)
  • A webshoppal összefüggésben a Kajak.hu Kft Integrált ügyviteli rendszerének, adatbázisának ismerete, tartalmak feltöltése
  • Értékesítőkkel szoros együttműködésben az értékesítés segítése, tartalmakkal történő háttértámogatás biztosítása

Elvárások:

  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Social media felületek céges szintű ismerete
  • Photoshop magabiztos használata
  • Youtube felületének magabiztos kezelése
  • Videó tartalmak készítése, vágása
  • Kreativitás
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Integrált ügyviteli rendszer működésének ismerete
  • Webshop működésének ismerete
  • Affinitás a webes technológiák iránt
  • Kiváló kommunikációs képesség (magyarul is: helyesírás, nyelvhelyesség)

Előny:

  • SAP Business One működésének ismerete
  • Shoprenter működésének ismerete
  • Kajakos – Kenus sportolói múlt (vagy jelen)
  • Jogosítvány

Kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Sportos, dinamikus csapat
  • Jó munkakörnyezet
  • Változatos munkavégzés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Foglalkoztatás jellege:

  • Bejelentett 6-8 órás munkaviszony

Munkavégzés helye:

  • 1031. Budapest Római part 35-36.

Jelentkezésedet a allashirdetes@kajak.hu email címre várjuk.